Inwestycje

Aktualne inwestycje

 

Wyszukaj

Szczecin inspiruje

Szczecin inspiruje nas nieustannie, dlatego obecnie budujemy tutaj aż cztery osiedla mieszkaniowe.

W 2020 roku rozpoczęliśmy budowę naszego najnowszego osiedla SPISKA., gdzie czeka na Ciebie duży wybór mieszkań 2. i 3. pokojowych. Z kolei gotowe, duże mieszkania (o powierzchniach od 75 m2 do 85 m2) znajdziesz na osiedlu Lajkonik, przy ul. Krakowskiej na Gumieńcach. Jeśli chciałbyś zamieszkać w Centrum Szczecina, koniecznie zajrzyj do Silesia Apartments. Jeśli zaś poszukujesz kameralną zabudowę jednorodzinną, to osiedle Ogrodnicza będzie wymarzonym miejscem dla Ciebie.

Zapoznaj się z naszymi inwestycjami. Znajdziesz je poniżej.

Szczecin

KUTRZEBY 12
Twoje życie układa się na Pogodnie

KUTRZEBY 12 to adres mieszkań idealnie skomunikowanych z Centrum miasta. Nowa inwestycja położona jest w zielonej dzielnicy Szczecina – Pogodno, idealnej dla osób ceniących spokój, naturę, a zarazem miejski styl życia.

Zobacz osiedle

Szczecin

Osiedle SPISKA.
Przyszłościowe mieszkania na Gumieńcach

Osiedle SPISKA. to idealne mieszkania na Gumieńcach, w najlepszej dzielnicy Szczecina z bardzo dobrym dojazdem do Centrum, a jednocześnie położone w spokojnej, przyjaznej i bezpiecznej lokalizacji.

Zobacz osiedle

Szczecin

Ostatnie domy szeregowe na
Osiedlu Ogrodnicza

Osiedle Ogrodnicza, z kompaktowymi, nowoczesnymi domami, jest zlokalizowane w lewobrzeżnej dzielnicy Szczecina – Bukowo, stanowiącej część Wzgórz Warszewskich.

Zobacz osiedle

Szczecin

Gotowe Osiedle Lajkonik
Szczecin

Osiedle Lajkonik to przestronne mieszkania na Gumieńcach, w najlepszej dzielnicy Szczecina z dobrym dojazdem do Centrum, a jednocześnie położone w spokojnej lokalizacji.

Zobacz osiedle

Poznań miasto doznań

Przepiękny Poznań leżący nad rzeką Wartą to stolica Wielkopolski. Miasto o niecodziennej urodzie przyciąga odwiedzających jak magnes, zarówno ze względów ekonomicznych, kulturalnych lecz przede wszystkim jest doskonałym miejscem do mieszkania. Nie bez powodu Poznań bardzo często wygrywa w rankingach na najlepsze miejsce do życia.

Nie bez powodu Poznań bardzo często wygrywa w rankingach na najlepsze miejsce do życia.. Nasza Inwestycja przy ulicy Bułgarskiej to idealne miejsce zarówno dla osób ceniących spokój jak i żyjących intensywnie i korzystających z uroków życia w mieście.

Poznań

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą
Nasza Bułgarska

Nasza Bułgarska to kameralne osiedle na Grunwaldzie, w popularnej dzielnicy Poznania z bardzo dobrym dojazdem do Centrum miasta.

Zobacz osiedle

Wrocław miasto spotkań

Wszędzie dobrze, ale we Wrocławiu najlepiej!

To właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Państwa osiedle Alfa Wojszyce. Komfortowe mieszkania i domy w zabudowie szeregowej to nasza propozycja dla osób ceniących życie w mieście w przedmiejskim stylu. To właśnie u nas znajdziecie Państwo komfort w otoczeniu pięknych terenów zielonych jak i pełnię uroków miejskiego stylu. Alfa Wojszyce poleca się do życia.

Wrocław

Gotowe domy i duże mieszkania we Wrocławiu
Alfa Wojszyce

ALFA Wojszyce to duże mieszkania i domy, każdy ze swoim ogrodem. Osiedle zlokalizowane jest w południowej części miasta, z wygodnym dojazdem do Centrum, otoczone pięknymi zielonymi terenami.

Zobacz osiedle