Osiedle SPISKA. to inwestycja położona na znanych i lubianych przez szczecinian Gumieńcach. Wybór idealny dla rodzin, ale również pod wynajem – ze względu na dobrą lokalizację i dojazd do Centrum.

W ofercie mieszkania w standardzie deweloperskim oraz wykończone POD KLUCZ.

Mamy dla Ciebie trzy możliwości nabycia mieszkania:

 

W ofercie dostępne są mieszkania 2. i 3. pokojowe o metrażach od 60 do 81 m². Rozkłady pomieszczeń są funkcjonale i przemyślane, dlatego na Osiedlu SPISKA. dostępne są również mieszkania COMBO, których przestrzeń może zostać wykorzystana w nietuzinkowy sposób.

Kupujesz jedno mieszkanie, a de facto korzystasz z dwóch – dwupokojowego oraz jednopokojowego. Te mieszkania inwestycyjne dają więcej możliwości oprócz tradycyjnego najmu. W jednej części możesz mieszkać, a drugą wynajmować lub w jednej części mieszkasz Ty, a w drugiej prowadzisz biuro. Może potrzebujesz mieszkania, w którym będzie możliwość wydzielenia osobnej przestrzeni dla starszej osoby? Te wszystkie możliwości są w Twoim zasięgu dzięki mieszkaniom „COMBO”.

VASTBOUW-SPISKA-mieszkania-typu-COMBO

Mieszkania w budynku AB są gotowe do odbioru, natomiast odbiory mieszkań w budynku E zaplanowano do końca czerwca 2023 r. 

W celu zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań w standardzie deweloperskim oraz POD KLUCZ, prosimy o kontakt telefoniczny z biurem 91 8 130 130 lub przez formularz kontaktowy.

VastBouw_mieszkania_balkon_ikona

Mieszkania
z balkonem lub ogródkiem

VastBouw_mieszkania_plac_zabaw_ikona

Wewnętrzny plac zabaw

VastBouw_mieszkania_winda_ikona

Windy w każdym budynku

VastBouw_mieszkania_rowery_ikona

Stojaki rowerowe

Zieleń na terenie osiedla

Osiedle zamknięte