Jesienne dekoracje w domu

Jesień daje nam ogrom możliwości do tworzenia dekoracji wokół domu, jak i w jego wnętrzu. Suszone kwiaty, kolorowe liście, a także owoce i warzywa pozwalają nam cieszyć się pięknem trwającej pory roku, a kiedy dni staną się bardzo krótkie, wówczas powstałe dekoracje stanowić będą przyjemne urozmaicenie szarego krajobrazu.

Feeria barw

Jesień to prawdziwa, niekwestionowana eksplozja kolorów. Brązy, żółcienie, czerwienie, czyli cała piękna złota POLSKA JESIEŃ! Najprostsze rozwiązania spisują się zazwyczaj najlepiej – wybierz się na spacer do parku, pozbieraj skarby jesieni, a potem stwórz najpiękniejsze jesienne dekoracje przy użyciu czerwieni jarzębiny, złotych liści i pomarańczowych dyni.

Jeżeli we wnętrzach Twojego mieszkania lub domu przeważa stonowana kolorystyka, pamiętaj o wrzosach, żołędziach, szyszkach, czy ślicznych białych dyniach. Otaczaj się dekoracjami zgodnie z Twoim gustem i potrzebami, by jesienne dodatki cieszyły oczy, a nie przytłaczały.

Jesienne zapachy i aromaty

Nastrój w domu kreuj także poprzez światło i zapachy z latarni i świec. Na pomoc przychodzą tutaj olejki eteryczne, które możesz użyć  między innymi w kominku zapachowym lub dodając je do kąpieli, inhalacji lub masażu.

Wybierz zapach zgodnie z Twoimi potrzebami – na poprawę nastroju, dla relaksu, aby wspomóc koncentrację lub ożywić umysł. Jeżeli lubisz delikatne kwiatowe zapachy, na jesienne smutki wybierz lawendę, geranium albo różę. O tej porze roku warto sięgać także po aromaty cytrusowe (pomarańcza, bergamota, grejpfrut) – łagodzą stany napięcia i relaksują, a niektóre nawet rozjaśniają umysł. Jesienne zapachy z kategorii ziołowej i drzewnej to cedrowy, tymiankowy, melisowy i rozmarynowy – to z pewnością Cię odpręży, a także doda pozytywnych wibracji i ułatwi Ci złapanie zdrowego dystansu do świata.

Nie martw się, jeśli nie drzemie w Tobie artystyczna dusza. Zawsze możesz udać się do specjalistów, którzy stworzą dla Ciebie przepiękne dekoracje, indywidualnie dopasowane do Twojego gustu, wnętrza i nastroju. Wszyscy Klienci Vastbouw mogą skorzystać z 10% rabatu na usługi fantastycznej kwiaciarni ESY FLORESY, która słynie z niekonwencjonalnych realizacji, śmiałych bukietów i cudownych tematycznych kompozycji. My całkowicie oddajemy się w ich ręce, Wy również możecie.