KUTRZEBY 12
Twoje życie układa się na Pogodnie

KUTRZEBY 12 to adres mieszkań idealnie skomunikowanych z Centrum miasta. Nowa inwestycja położona jest w zielonej dzielnicy Szczecina – Pogodno, idealnej dla osób ceniących spokój, naturę, a zarazem miejski styl życia.

Przy ulicy Kutrzeby 12 powstanie budynek, w którym mieścić się będzie 55 mieszkań o najbardziej poszukiwanych powierzchniach od 36m2 do 55m2, rozmieszczonych na 5 kondygnacjach. Każde mieszkanie posiadać będzie ogródek lub balkon, dzięki którym przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się pogodą, nie wychodząc z domu. Na terenie nieruchomości znajdzie się niewielki plac zabaw, parking naziemny ze szlabanem oraz stojaki na rowery. W budynku przewidzianych zostało także 28 miejsc w garażu podziemnym, 9 komórek lokatorskich oraz 7 boksów rowerowych w garażu podziemnym.

Budynek KUTRZEBY 12 wyposażony zostanie w windę, aby każdy mieszkaniec mógł czuć się komfortowo, a ograniczenia wynikające z możliwości dostania się na wyższe poziomy budynku nie istniały.

2-3

pokoje

36-55

m2 powierzchni

55

mieszkań

72

miejsca garażowe
oraz naziemne

Mieszkania z balkonem lub ogródkiem
Podziemny parking i zewnętrzne miejsca postojowe
Zieleń na terenie osiedla
Stojaki rowerowe
Plac zabaw
Windy

Zobacz swoje osiedle

Topowa lokalizacja

Co wyróżnia KUTRZEBY 12 od innych inwestycji? Bliskość Międzyosiedlowego Parku Rekreacyjnego, który jest na wyciągnięcie ręki mieszkańców. Wychodząc z domu, przechodzisz przez park i już jesteś na miejscu. Bez konieczności wychodzenia na ulicę, dojazdu samochodem czy komunikacją miejską.

Nowe mieszkania w Szczecinie znajdują się 15 minut drogi od Centrum Handlowego „Ster” oraz Centrum miasta – Placu Rodła. Ponadto w okolicy KUTRZEBY 12 znajdują się sklepy spożywcze, restauracje oraz szkoły.

110

m

Międzyosiedlowy Park Rekreacyjny

1,3

km

Szkoła Podstawowa nr 48

3,7

km

Centrum Handlowe „Ster”

4,6

km

Plac Rodła