Marzysz o własnym M, ale projekty i remonty to nie Twoja bajka? Nic nie szkodzi! W dwóch lokalizacjach inwestycji w Szczecinie, wprowadziliśmy do naszej oferty mieszkania i domy wykończone „pod klucz”. Już dziś możesz kupić mieszkanie lub dom, a przeprowadzkę zaplanuj na marzec 2023 r.

Które mieszkania są wykończone „pod klucz”?

Ofertą objęte są wybrane mieszkania o powierzchni 80 m2 na Osiedlu Spiska oraz domy szeregowe z ogrodem i garażem na Osiedlu Duo Park w Szczecinie.

Czy można obejrzeć wykończone mieszkania?

Oczywiście! Prosimy o kontakt, abyśmy mogli umówić spotkanie na osiedlu w wybranym terminie.

Zobacz zdjęcia świeżo wykończonych mieszkań na Osiedlu Spiska:

Wizualizacje poglądowe wykończenia domów szeregowych Duo Park:

Myślisz o zakupie nowego mieszkania, ale aktualna sytuacja rynkowa nie pozwala na kredyt?

Mamy nową ofertę, która pozwoli Ci zamieszkać w nowym mieszkaniu już dziś!

Jak to działa?

Jakie nieruchomości objęte są akcją?

Mieszkania o powierzchni 80 m2 na Gumieńcach przy ul. Spiskiej w Szczecinie w wersji COMBO oraz 3 pokojowej, a dla osób szukających większych powierzchni – domy szeregowe 115 m2 Duo Park przy ul. Ogrodniczej w Szczecinie. Zarówno do mieszkań, jak i domów szeregowych przynależne są miejsca parkingowe oraz ogródki lub balkony.

Terminy przygotowania nieruchomości oraz standard ich wykończenia w wersji „pod klucz” dostępne są w siedzibie spółki Vastbouw Polska Sp. z o.o. przy al. Wojska Polskiego 125 w Szczecinie. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego 91 8 130 130 lub mailowego info@vastbouw.pl.

Napisz do nas, aby otrzymać pakiet informacji dotyczący akcji wraz z wyliczeniem wszystkich płatności!

    Regulamin wraz z opisem całej akcji dostępny jest w biurze spółki Vastbouw Polska Sp. z o.o. przy al. Wojska Polskiego 125 w Szczecinie.