01.03.2021

Mieszkania inwestycyjne 2 w 1 – poznaj rozwiązanie typu COMBO

Na osiedlu SPISKA. znajdziecie idealne mieszkanie, które może spełniać kilka funkcji: być produktem typowo inwestycyjnym, mieszkaniem wielopokoleniowym lub rozwojową nieruchomość na przyszłość. Przedstawiamy Wam mieszkanie, które ma w sobie wiele zastosowań. Może jedno z nich jest właśnie dla Ciebie?

 

 
KUP JEDNO MIESZKANIE COMBO, A WYNAJMUJ DWA
Tak – tu nie ma pomyłki. Kupując jedno mieszkanie typu COMBO na osiedlu SPISKA w Szczecinie zyskujesz dwa niezależne mieszkania na wynajem – kawalerkę i mieszkanie 2. pokojowe. COMBO posiada wspólny przedsionek, a następnie rozdziela się na dwie niezależne części. W każdej znajduje się osobny pokój dzienny, kuchnia i łazienka. Zysk z wynajmu dwóch niezależnych części z pewnością będzie wyższy niż przy wynajmie jednego, zwykłego mieszkania.

KUP MIESZKANIE COMBO, ZAMIESZKAJ W JEDNEJ JEGO CZĘŚCI, A DRUGĄ CZĘŚĆ WYNAJMIJ
Załóżmy, że jesteś młodym człowiekiem i nie masz obecnie dużych potrzeb mieszkaniowych. W tym przypadku możesz kupić mieszkanie COMBO i zamieszkać w jednej jego części, a drugą część wynająć. Może się okazać, że dochód z najmu pokryje bieżący koszt finansowania kredytu związanego z zakupem mieszkania COMBO. W rezultacie możesz być właścicielem dużego mieszkania, które będzie dla Ciebie neutralne finansowo. Ponadto w przyszłości, jeżeli zajdzie potrzeba posiadania większego mieszkania, swobodnie możesz połączyć obie części i przearanżować układ pomieszczeń na potrzeby Twojej powiększonej rodziny.

COMBO Z MYŚLĄ O SENIORACH
Mieszkanie typu COMBO to także idealne rozwiązanie, gdy rodzice zaczynają nas coraz bardziej potrzebować. COMBO umożliwia zamieszkanie z seniorem, przy jednoczesnym zapewnieniu swobody oraz prywatności, a jednocześnie bliskości. Oddzielne wejście, pokój dzienny z aneksem kuchennym, własna łazienka, balkon lub ogródek – to komfort dla każdego seniora. Ty zamieszkasz w drugiej niezależnej części mieszkania, z własnym pokojem dziennym, kuchnią, łazienką i drugą dodatkową sypialnią.

 

BIZNES W DOMU? A MOŻE TUŻ ZA ŚCIANĄ?
Wiele osób prowadzi w swoich mieszkaniach nieuciążliwą działalność gospodarczą. W tym celu muszą wydzielić przestrzeń do pracy, jednak zapraszanie klientów i kontrahentów do własnego domu niesie za sobą pewien dyskomfort. I tu z pomocą ponownie przychodzi mieszkanie typu COMBO. Wykorzystajcie ten potencjał i stwórzcie swoje biuro tuż za ścianą, w jednej z jego odrębnych części. Koniec z rozpraszaczami w godzinach pracy (gotowanie obiadu, sprzątanie i pranie w tzw. „międzyczasie”) i zapraszaniem klientów do naszego życia prywatnego.

Myślimy, że takich propozycji wykorzystania mieszkania typu COMBO na osiedlu SPISKA jest jeszcze wiele. Z naszą inwestycją na Gumieńcach możecie zapoznać się bliżej na stronie internetowej https://vastbouw.pl/nowe-mieszkania-szczecin-osiedle-spiska/ bądź dzwoniąc bezpośrednio do biura sprzedaży pod numer telefonu 91 8 130 130. Mamy nadzieję, że opracowane przez naszych architektów mieszkanie inwestycyjne COMBO znacznie ułatwi i uporządkuje Wasze codzienne życie. Zgodnie z naszym mottem: „Dajemy Ci więcej przestrzeni”, zatem – do zobaczenia w Vastbouw!