Gotowe Osiedle Lajkonik
Szczecin

Osiedle Lajkonik to przestronne mieszkania na Gumieńcach, w najlepszej dzielnicy Szczecina z dobrym dojazdem do Centrum, a jednocześnie położone w spokojnej lokalizacji.

Osiedle Lajkonik stanowi zespół 9 klasycznych budynków apartamentowych. W każdym budynku znajduje się po 6 mieszkań, położonych na 3 kondygnacjach (po 2 mieszkania na piętrze). Prosta, estetyczna zabudowa i funkcjonalne wnętrza to mocne atuty osiedla. Łącznie wybudowano 54 mieszkania o powierzchniach od 75 do 105m2.
Dla Waszego komfortu wybudowaliśmy 29 garaży w poziomie parteru, przy budynkach mieszkalnych, i wyznaczyliśmy 28 miejsc postojowych wokół dziedzińca osiedla.
Do mieszkań na parterze przynależą ogródki przydomowe o powierzchni od 64m2 do 204 m2. Mieszkania na piętrach posiadają przestronne balkony, a mieszkania na drugim piętrze dodatkowo antresole.

3-5

pokoi

75-105

m2 powierzchni

54

mieszkania

29

garaży naziemnych

Osiedle Lajkonik wybudowaliśmy tak, by każdy mieszkaniec czuł się bezpiecznie, mieszkał spokojnie i bez pośpiechu. U siebie. Dziedziniec, plac zabaw oraz miejsce rekreacyjne powstały z myślą o zdobyciu nowych przyjaciół wśród sąsiadów. Razem żyje się lepiej.
Mieszkania z balkonem lub ogródkiem
Osiedle zamknięte
Garaże naziemne i zewnętrzne miejsca postojowe
Zieleń na terenie osiedla
Plac zabaw

Ulubiona dzielnica Szczecinian

Osiedle Lajkonik zlokalizowane jest w ulubionej dzielnicy Szczecinian – Gumieńce, bezpośrednio przy ulicy Krakowskiej.

Na Gumieńcach mieszka się wygodnie i przyjemnie. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się udogodnienia, takie jak: przedszkola, szkoły, sklepy, apteki, przychodnie oraz punkty usługowe. Bliskość tych punktów stanowi mocny atut lokalizacji osiedla Lajkonik.

W okolicy osiedla znajdują się ciekawe miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu. Park Przygodna zachęca do odwiedzin swoim placem zabaw dla dzieci oraz siłownią pod chmurką, zaś Jezioro Słoneczne trasą spacerowo – rowerową i miejscami piknikowymi. Oddalając się dosłownie 5 minut od osiedla, możesz skorzystać z bogatej infrastruktury sportowej: kortów tenisowych, placu zabaw, pełnowymiarowego boiska piłkarskiego z zieloną murawą, minigolfa, boiska do siatkówki plażowej, stołów do ping ponga oraz boisk do gry w koszykówkę. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Osiedle Lajkonik jest dobrze skomunikowane z Centrum Szczecina. W pobliżu osiedla znajduje się przystanek autobusowy linii nr 60 umożliwiający bezpośrednie dotarcie do alei Wyzwolenia lub Wojska Polskiego.

5,5

km

Centrum Szczecina
(do Placu Kościuszki jest 4,2km)

2,4

km

Centrum Handlowe Ster

450

m

Szkoła Podstawowa nr 16

450

m

Infrastruktura sportowa

2,2

km

Tarasy zielone,
Jezioro Słoneczne

Mieszkaj przestronnie

Mieszkania wyróżniają się swoim wnikliwie przemyślanym i funkcjonalnie zorganizowanym układem. Pokoje są duże i przestronne, abyś mógł w nich żyć wygodnie i ze swobodą aranżować przestrzeń wokół siebie.

Mieszkaj funkcjonalnie

Wiemy, co to znaczy czuć się jak w domu. Żyj komfortowo - ze swobodą spotykaj się , baw, rozmawiaj, odpoczywaj, czy też pracuj. W ten sposób tworzymy dobre miejsca na ważne w życiu rzeczy.

Mieszkaj bezpiecznie

Zamknięty charakter osiedla zapewnia mieszkańcom bezpieczeństwo – w dzień funkcjonuje szlaban, a w nocy osiedle strzeże zamykana brama przesuwna, natomiast użyte systemy umożliwiają bezproblemowy i sprawny wjazd służbom ratunkowym na teren osiedla. Dostęp do osiedla mają jedynie jego mieszkańcy i odwiedzający goście.

Wygodne
zakupy

Dobry
dojazd do
centrum

Odpoczynek
wśród
zieleni

Aktywny
czas

z rodziną

Odpoczynek
wśród
zieleni

Aktywny
czas

z rodziną