Osiedle SPISKA.
Przyszłościowe mieszkania na Gumieńcach

Osiedle SPISKA. to idealne mieszkania na Gumieńcach, w najlepszej dzielnicy Szczecina z bardzo dobrym dojazdem do Centrum, a jednocześnie położone w spokojnej, przyjaznej i bezpiecznej lokalizacji. Pełna oferta mieszkań – zarówno na potrzeby własne jak i pod inwestycję – w postaci mieszkań 2 w 1 typu COMBO.

Osiedle SPISKA. to zupełnie nowe podejście do zagospodarowania przestrzennego, gdzie na niemal 1 ha nieruchomości powstaną zaledwie 2 budynki, z ogromną przestrzenią pomiędzy nimi. Elegancka zabudowa i funkcjonalne wnętrza dopełnią klimatu tego miejsca. Łącznie zaprojektowano 112 mieszkań o najbardziej poszukiwanych powierzchniach od 28 do 79 m2, począwszy od kompaktowych kawalerek, poprzez przemyślane mieszkania 2.pokojowe aż do przestronnych mieszkań 3.pokojowych, idealnych dla rodzin z dziećmi lub osobnych mieszkań „wielopokoleniowych” lub pod inwestycję. Większość mieszkań posiada balkony, a mieszkania na parterze – zielone ogródki.

Na Osiedlu SPISKA. znajduje się 12 mieszkań typu „COMBO”, których przestrzeń może zostać wykorzystana w nietuzinkowy sposób. Kupujesz jedno mieszkanie, a de facto korzystasz z dwóch – dwupokojowego oraz jednopokojowego. Te mieszkania inwestycyjne dają więcej możliwości oprócz tradycyjnego najmu. W jednej części możesz mieszkać, a drugą wynajmować lub w jednej części mieszkasz Ty, a w drugiej prowadzisz biuro. Może potrzebujesz mieszkania, w którym będzie możliwość wydzielenia osobnej przestrzeni dla starszej osoby? Te wszystkie możliwości są w Twoim zasięgu dzięki mieszkaniom „COMBO”.

1-3

pokoje

28-79

m2 powierzchni

112

mieszkań

129

miejsc garażowych
oraz podziemnych

Osiedle SPISKA to nie tylko mieszkania, które urządzicie wg własnych preferencji i indywidualnych gustów. Tutaj zbudują się wieloletnie relacje sąsiedzkie, a Wasze dzieci będą wspominały wspólnie spędzony czas na placu zabaw i terenach zielonych osiedla. Dla Waszej wygody nie zabraknie zewnętrznych miejsc postojowych oraz boksów rowerowych.
Mieszkania z balkonem lub ogródkiem
Osiedle zamknięte
Podziemny parking i zewnętrzne miejsca postojowe
Zieleń na terenie osiedla
Stojaki rowerowe
Plac zabaw
Windy

Przejrzyj katalog mieszkań klikając
w przycisk poniżej

lub wyszukaj
swoje mieszkanie

Topowa lokalizacja

Osiedle SPISKA. zlokalizowane jest w prestiżowej dzielnicy Szczecina – Gumieńce, pomiędzy ulicami Spiską i Hrubieszowską, w pobliżu ulicy Ku Słońcu.

Gumieńce od wielu lat cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców Szczecina. W zasięgu ręki znajdują się udogodnienia, takie jak: przedszkola, kilka szkół podstawowych oraz liceów ogólnokształcących, Centrum Handlowe Ster, Castorama, apteki, przychodnie oraz punkty usługowe. Bliskość tych miejsc stanowi niewątpliwy atut lokalizacji Osiedla SPISKA.

W okolicy znajduje się wiele ciekawych miejsc pozwalających na aktywny wypoczynek. Znajdziemy tu Park Przygodna z placem zabaw dla dzieci oraz siłownią na świeżym powietrzu, Jezioro Słoneczne z trasą spacerowo – rowerową i miejscami piknikowymi oraz Szkołę Podstawową nr 16 z bogatym zapleczem sportowym, kortami tenisowymi, placem zabaw, pełnowymiarowym boiskiem piłkarskim z zielona murawą, minigolfem, boiskiem do siatkówki plażowej, stołami do ping ponga oraz boiskami do gry w koszykówkę.

Osiedle SPISKA. jest znakomicie skomunikowane z Centrum Szczecina. Dostępna jest linia autobusowa nr 60 oraz dwie linie tramwajowe nr 8 i 10, umożliwiające bezpośrednie dotarcie do Placu Kościuszki, Bramy Portowej, Mostu Długiego a nawet Basenu Górniczego.

6,4

km

Centrum Szczecina
(do Placu Kościuszki jest 4,5km)

0,8

km

Centrum Handlowe Ster

2,0

km

Szkoła Podstawowa nr 16

2,0

km

Infrastruktura sportowa

1,7

km

Tarasy zielone,
Jezioro Słoneczne

Mieszkaj wśród zieleni

Zostaniesz otoczony przyrodą na osiedlu oraz w jego bezpośrednim sąsiedztwie. Twoje miejsce do życia wypełni zieleń. Z okna mieszkania rozpościerał się będzie widok na willowe Gumieńce oraz pobliskie ogródki działkowe. Z wyższych kondygnacji będziesz podziwiał codzienne zachody słońca nad polami w oddali.

Mieszkaj kameralnie

Osiedle Spiska to zupełnie inna jakość życia – na rozległym terenie powstają zaledwie 2. kilkukondygnacyjne budynki – będzie niezwykle kameralnie, sąsiedzko i przytulnie. Zaprojektowaliśmy eleganckie elewacje z nowoczesnymi akcentami.

Mieszkaj bezpiecznie

Dostęp do osiedla będzie ograniczony tylko do jego mieszkańców oraz odwiedzających gości. W dzień funkcjonować będą szlabany, a w nocy osiedle strzec będą zamykane bramy przesuwne. Dla bezpieczeństwa mieszkańców osiedle wyposażone zostanie w monitoring wizyjny dostępny w razie konieczności dla Zarządy osiedla. Szlabany oraz bramy wjazdowe będą wyposażone w specjalny system umożliwiający bezproblemowy wjazd służbom medycznym na teren osiedla.

Szybkie
zakupy

Wygodny
dojazd do
centrum

Relaks
wśród
zieleni

Radosne
chwile

z rodziną

Relaks
wśród
zieleni

Radosne
chwile

z rodziną