01.02.2021

Nowy budynek na osiedlu SPISKA – sprzedaż mieszkań rozpoczęta!

Każdego dnia otrzymujemy zapytania o datę rozpoczęcia sprzedaży mieszkań w drugim budynku na osiedlu SPISKA. Mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. Zapraszamy na premierę nowego budynku. Pełną ofertę nowych mieszkań znajdziecie na stronie inwestycji: https://vastbouw.pl/nowe-osiedle-spiska-w-szczecinie/ .

W nowym budynku E zaprojektowano łącznie 52 mieszkania o najbardziej poszukiwanych powierzchniach od 28 do 67 m2, począwszy od przytulnych kawalerek, poprzez najbardziej popularne mieszkania 2. pokojowe, aż do przemyślanych i perfekcyjnie rozplanowanych mieszkań 3. pokojowych.

Wszystkie mieszkania na parterze mają dodatkowo ogródki o powierzchniach od 15 aż do 180m2, a właściciele mieszkań na piętrach wyższych kondygnacji będą posiadali balkony o powierzchniach od 4,5 do 7,5m2.

Co stanowi o wyjątkowości osiedla SPISKA i dlaczego cieszy się tak dużym zainteresowaniem?

Ciężko znaleźć na terenie naszego miasta osiedle, gdzie powstają zaledwie 2 budynki na obszarze niemal 1 hektarowego terenu. Spoglądając na plan zagospodarowania od razu rzuca się w oczy niebywale duża odległość pomiędzy budynkami. No i ten piękny widok na Gumieńce…

Pomimo to, że budynek E będzie miał zaledwie 4 kondygnacje, wyposażymy go w windę cichobieżną, co sprawi, że będzie się tu mieszkać wygodnie, wybudujemy także komórki lokatorskie bezpośrednio na poszczególnych poziomach mieszkalnych, co zapewni dodatkowy komfort życia.  Duży teren osiedla pozwolił nam również zaplanować sporą ilość miejsc postojowych naziemnych. W końcu problem z parkowaniem pod domem odejdzie w niepamięć.

Chcesz znać więcej szczegółów odnośnie osiedla SPISKA? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 91 8 130 130 lub do odwiedzenia strony inwestycji https://vastbouw.pl/nowe-osiedle-spiska-w-szczecinie/ .