Ostatnie domy szeregowe na
Osiedlu Ogrodnicza

Osiedle Ogrodnicza, z kompaktowymi, nowoczesnymi domami, jest zlokalizowane w lewobrzeżnej dzielnicy Szczecina – Bukowo, stanowiącej część Wzgórz Warszewskich.

Osiedle Ogrodnicza to zespół kameralnej zabudowy jednorodzinnej w układzie szeregowym. Zaprojektowano łącznie 108 segmentów o powierzchni od 102 do 122 m2, idealnych dla rodzin z dziećmi. Każdy lokal mieszkalny posiada własny, prywatny balkon oraz ogródek.

5

pokoi

102-122

m2 powierzchni

108

mieszkań

2

bramy wjazdowe

Segmenty szeregowe z balkonem i ogródkiem
Osiedle zamknięte
Ogrzewanie podłogowe w łazienkach

Zobacz swoje osiedle

Życie w mieście w przedmiejskim stylu

Osiedle Ogrodnicza jest zlokalizowane pomiędzy ulicami Ogrodniczą i Górną, w lewobrzeżnej dzielnicy Bukowo.

Bukowo od dobrych paru lat stanowi idealną do zamieszkania dzielnicę Szczecina – zapewniającą odpoczynek od miejskiego zgiełku i pośpiechu. W bliskim sąsiedztwie Twojego nowego osiedla znajdziesz sklepy spożywcze i drobne punkty usługowe. W niedalekiej odległości dotrzesz do Szkoły Podstawowej nr 14, zaplecza sportowego i zadbanych terenów zielonych.

Rejon osiedla jest dobrze skomunikowany z Centrum miasta. Dojazd do Centrum możliwy jest w ciągu 15 minut poprzez ulice: Szosa Polska, Pokoju, Bogumińska, Obotrycka, Wilcza, Emilii Szczanieckiej, Gontyny, a następnie Jana Matejki.

Przy bramie wjazdowej na osiedle znajduje się przystanek autobusowy linii 101 umożliwiającej bezpośrednie dotarcie do placu Rodła oraz alei Wyzwolenia. W niedalekiej perspektywie czasowej planowana jest także przez Miasto Szczecin budowa III etapu Trasy Północnej, która połączy północne dzielnice Szczecina z Obwodnicą Sródmiejską oraz Niebuszewem. Trasa Północna przecinać będzie ulicę Ogrodniczą w odległości około 600 m od osiedla, co jest niewątpliwym atutem lokalizacji osiedla.

7,5

km

Centrum Szczecina

2,2

km

Galeria Północ

2,5

km

Szkoła Podstawowa nr 14

2,5

km

Infrastruktura sportowa

1,4

km

Tereny zielone,
Wysoki Staw

Mieszkaj we własnym domu

W zależności od Twoich potrzeb – wybierz segment szeregowy z garażem lub bez. Dzięki dużym, przestronnym oknom pomieszczenia są jasne i odpowiednio doświetlone, a ogródek to sposób na szybką chwilę relaksu, tak często jak tylko potrzebujesz.

Mieszkaj funkcjonalnie

Wybierz jeden z 3 układów aranżacji wnętrza – pokój dzienny z aneksem kuchennym lub z oddzielną kuchnią – otwartą na salon lub całkowicie odseparowaną. Zamieszkaj w takiej aranżacji, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom. Część dzienna znajduje się na parterze, pokoje dla dzieci, gabinet, sypialnie – na piętrze, w wypoczynkowej części domu. Przestrzeń na antresoli wykorzystaj według własnych potrzeb.

Mieszkaj z ogródkiem

Osiedle zaprojektowano z ideą harmonijnego życia blisko natury – to tu możesz wypić poranną kawę lub wieczorną lampkę wina w kojącym otoczeniu zieleni swojego ogródka. To jest to miejsce własnej, prywatnej strefy relaksu, idealnej do wypoczynku w ciepłe, letnie dni, wiosną oraz jesienią.

Szybkie
zakupy

Wygodny
dojazd do
centrum

Relaks
wśród
zieleni

Aktywne
chwile

z rodziną

Relaks
wśród
zieleni

Aktywne
chwile

z rodziną