Podsumowanie roku 2021 w Vastbouw

Rok 2021 się kończy, a my jesteśmy wdzięczni, że możemy się pochwalić kilkoma sukcesami na koncie. Tak jak w poprzednim roku, chcielibyśmy nieco podsumować nasze działania.

Co się działo na naszych budowach? W tym roku rozpoczęliśmy dwie z nich: osiedle domków szeregowych DUO PARK oraz blok mieszkalny przy ul. Kutrzeby 12. Domki szeregowe będą zlokalizowane w północnej dzielnicy Szczecina-Bukowo, przy ul. Ogrodniczej. Będzie to nasza 4 budowa w tym rejonie! Natomiast mieszkania znajdować się będą przy Międzyosiedlowym Parku Rekreacyjnym, niedaleko ul. Taczaka. Obie inwestycje budujemy w pobliżu parków lub terenów zielonych, aby przyszli mieszkańcy mogli odpoczywać i relaksować się blisko natury. Nie jest to jednak koniec. Na Osiedlu Spiska  rozpoczęliśmy budowę drugiego budynku, a w tym momencie widoczne jest już jego ostatnie piętro. Zakończyliśmy budowę inwestycji Silesia Apartments zlokalizowanej w samym Centrum Szczecina. Na parterze budynku znajduje się jeden lokal usługowy, który zajmuje sklep „Netto”, natomiast na wyższych kondygnacjach znaleźć można apartamenty od 23 m2 do 117 m2.

W tym roku również zostaliśmy wyróżnieni mianem „Gazeli Biznesu 2020”. Tytuł ten otrzymują najdynamiczniej rozwijające się firmy, dlatego jeszcze raz bardzo dziękujemy całemu naszemu zespołowi, bo jest to praca wszystkich nas.

Mieliśmy tę okazję spotkać się wspólnie na integracyjnym gotowaniu w połowie roku oraz na firmowej wigilii. Były to nasze pierwsze integracyjne spotkania od około dwóch lat, dlatego tak się z nich cieszymy. Niestety wyjazd podsumowujący cały rok pracy, grupy „Vastbouw International Holding BV”, musiał zostać odwołany, ze względu na sytuację pandemiczną w Europie. Udało nam się jednak zobaczyć online i posłuchać corocznej prezentacji podsumowującej pracę wszystkich firm wchodzących w skład holdingu.

W tym roku nie zabrakło u nas wyzwań marketingowych. Przeprowadziliśmy 3 konkursy na naszych profilach w social mediach. Były to pierwsze organizowane przez nas konkursy i cieszyliśmy się z każdej wygranej razem z Wami. W 2021 zaczęliśmy też działać na Instagramie. Jeśli jeszcze nas nie obserwujecie, to koniecznie musicie to nadrobić. Znajdziecie nas tutaj. 🙂

Również nasza strona internetowa przeszła modernizację. Chcieliśmy, aby była bardzo intuicyjna, a zarazem nowoczesna. Razem z firmą „Another Point” stworzyliśmy projekt strony i ją wdrożyliśmy. Jak nam poszło?

Dziękujemy naszym Klientom i Partnerom za ten wspólnie spędzony rok. Był on pełen wrażeń i wyzwań. Mamy nadzieję, że następny będzie co najmniej tak samo dobry. 😉