29.12.2020

Postanowienia noworoczne

Rok 2021 zbliża się wielkimi krokami, a razem z nim postanowienia noworoczne. Wiemy, że każdy dzień jest dobry, aby rozpocząć zmiany w swoim życiu. Koniec roku, a początek nowego jest jednak momentem, w którym większość z nas wspomina ostatnie 12 miesięcy.

 

Zespół Vastbouw Polska podejmie się realizacji postanowień noworocznych. Poprosiliśmy naszych kolegów i koleżanki z pracy, aby zastanowili się nad czym mogliby popracować w przyszłym roku. Mamy nadzieję, że nasze postanowienia staną się dla Was inspiracją oraz motywacją w podejmowaniu oraz realizacji własnych.

Postanowienia pracowników Vastbouw na rok 2021:
1. Zdecydowanie będzie to rok, w którym chcemy zadbać o swoje zdrowie. Większość z nas postanawia wrócić do treningów lub innych aktywności fizycznych. Część rezygnuje z niektórych artykułów spożywczych na rzecz obniżenia cholesterolu. Jeszcze inni postanawiają częściej gotować w domu, a rzadziej posiłkować się gotowymi daniami. Zachęcamy, zarówno kobiety jak i mężczyzn, do regularnego badania się. Zadbajmy o swoje samopoczucie fizyczne oraz psychiczne.
2. Większość z nas chciałaby spędzić więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi. Niestety ostatni rok nie pozwolił nam na częste spotkania z bliskimi. Dlatego mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli nadrobić wszystkie wizyty i uroczystości.
3. Niektórzy z nas chcieliby założyć rodzinę w nadchodzącym roku. Trzymamy za nich mocno kciuki.
4. Stawiamy również na samorealizację. Są w naszym zespole osoby, które w planach mają podniesienie swoich kwalifikacji poprzez zdobycie uprawnień budowalnych. Chcemy również doskonalić się w znajomości języków obcych.
5. Marzą nam się podróże po Polsce, ale też za granicę.
6. Niektórzy planują przeprowadzki. Jedni bliżej, inni dalej. Każdy chce znaleźć swoje miejsce, w którym poczuje się jak w domu.
7. 52 – jest to liczba książek, które nasza koleżanka planuje przeczytać w kolejnym roku.
8. Mamy w naszym zespole również osobę, która w 2021 roku planuje zdobyć Rysy od strony Polskiej.

Mamy nadzieję, że każdego dnia w nowym roku będziemy potrafili znaleźć powód do uśmiechu. Zachęcamy Was do dołączenia i zastanowienia się, jakie cele na nowy rok możecie realizować Wy. W Waszych postanowieniach życzymy wytrwałości i powodzenia.

Trzymajcie za nas kciuki!