Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą
Nasza Bułgarska

Nasza Bułgarska to kameralne osiedle na Grunwaldzie, w popularnej dzielnicy Poznania z bardzo dobrym dojazdem do Centrum miasta.

Nasza Bułgarska to niski 5-klatkowy budynek wielorodzinny. Łącznie zaprojektowano 65 mieszkań o najbardziej poszukiwanych powierzchniach od 30 m2 do 120 m2, począwszy od kompaktowych kawalerek, poprzez przemyślane układy mieszkań 2.pokojowych i 3.pokojowych aż do przestronnych mieszkań 4.pokojowych, idealnych dla rodzin z dziećmi. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, tarasy, a lokale na parterze – zielone ogródki. Dodatkowo w dużych mieszkaniach można wydzielić dwie niezależne części mieszkalne, idealne dla Inwestorów wynajmujących mieszkania.

1-4

pokoje

30-120

m2 powierzchni

65

mieszkań

82

miejsca garażowe
oraz podziemne

Skorzystaj z przygotowanych przez nas udogodnień, takich jak: bezpieczny wjazd na osiedle, cichobieżne windy, komórki lokatorskie zlokalizowane w hali garażowej, parking podziemny z miejscami postojowymi. Elegancka zabudowa i funkcjonalne wnętrza tworzą klimat tego miejsca. Nasza Bułgarska to idealne miejsce zarówno dla osób ceniących spokój, jak i żyjących intensywnie, korzystających z uroków życia w mieście.
Mieszkania z tarasem, balkonem lub ogródkiem
Osiedle zamknięte
Podziemny parking
Windy
Mieszkania z antresolami
Kameralny blok
Komórki lokatorskie
System podlewania ogrodowego

Zobacz swoje osiedle

Dobra lokalizacja

Osiedle Nasza Bułgarska zlokalizowane jest w dzielnicy Grunwald, pomiędzy ulicami Grunwaldzką a Bukowską.

Dzielnica Grunwald od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Poznania. W zasięgu ręki znajdują się przedszkola, szkoły, Centrum Handlowe, a w nim liczne kawiarnie, apteki, sklepy z wyposażeniem do domu oraz bogate zaplecze usługowe.

Mieszkańcy Naszej Bułgarskiej mogą wypoczywać aktywnie w pobliżu swojego domu – w Lasku Marcelińskim z placem zabaw dla dzieci oraz siłownią na świeżym powietrzu, na trasie spacerowo – rowerowej przy Stadionie Lecha.

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z Centrum Poznania. Dostępna jest linia autobusowa i tramwajowa, umożliwiające bezpośrednie dotarcie do Starego Rynku, ulicy Świętego Marcina, Mostu Rocha i rzeki Warty, nad którą odbywa się dużo rozmaitych atrakcji i wydarzeń.

6,0

km

Centrum Poznania

2,0

km

Centrum Handlowe King Cross

1,0

km

Lasek Marceliński i pobliska infrastruktura sportowa

3,0

km

Port Lotniczy Ławica

1,0

km

Stadion Miejski Enea

Mieszkaj wygodnie

Znajdź mieszkanie dla siebie z prywatnym wyjściem do ogródka lub zamieszkaj w komfortowym mieszkaniu z dużym tarasem o powierzchni 34 m2. Wszystkie lokale charakteryzują się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Dzięki przestronnym oknom mieszkania są jasne i odpowiednio doświetlone, a tarasy i loggie umożliwiają spędzenie chwil relaksu, tak często jak tylko zechcesz.

Mieszkaj bezpiecznie

Dostęp do osiedla jest ograniczony tylko dla jego mieszkańców oraz odwiedzających gości. Osiedle jest zamykane przy użyciu elektrycznej bramy na piloty, które posiadają jedynie mieszkańcy. Istnieje możliwość podłączenia monitoringu.

Mieszkaj kameralnie

Nasza Bułgarska to kameralny projekt 65 mieszkań. Na każdym piętrze mamy tylko dwóch sąsiadów. Budynek niski 4.piętrowy z elegancką elewacją z nowoczesnymi akcentami. Na parterze ogródek zapewni odpoczynek po intensywnym dniu.

Szybkie
zakupy

Wygodny
dojazd do
centrum

Bliskość
natury

Aktywne
spędzanie czasu

Bloskość
natury

Aktywne
spędzanie czasu