Nowoczesny budynek w samym sercu Szczecina
Silesia Apartments

Silesia Apartments to idealne mieszkania w samym centrum Szczecina. Dzięki doskonałej lokalizacji i podwyższonym standardzie, osiedle spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców.

Silesia Apartments to zupełnie innowacyjna architektura z eleganckimi elementami wykończeniowymi, znakomicie wpisująca się w historyczną część Centrum Szczecina. Łącznie zaprojektowano 63 apartamenty o szerokim wyborze metrażu od 23 do 104 m2, od niezwykle popularnych kawalerek, poprzez przemyślane mieszkania 2-3.pokojowe aż do przestronnych mieszkań 4-5.pokojowych, idealnych dla osób potrzebujących większej przestrzeni mieszkalnej. Większość lokali posiada balkony, loggie lub tarasy, a te na parterze – zielone ogródki.

1-5

pokoi

23-104

m2 powierzchni

63

mieszkania

22

miejsca garażowe
podziemne

Silesia Apartments to nie tylko mieszkania dające dokładnie taką przestrzeń jak potrzebujesz – idealnie pasującą do Twojego stylu życia i Twoich oczekiwań. Oto bowiem tworzymy miejsce, które pozwoli Ci żyć tak, jak zawsze chciałeś – wygodnie i przyjemnie.
Mieszkania z balkonem, tarasem lub ogródkiem
Osiedle zamknięte monitorowane
Podziemny parking

Windy

Za rogiem załatwisz wszystko

Silesia Apartments zlokalizowane jest w ścisłym centrum Szczecina, na skrzyżowaniu ulic Śląskiej i Wielkopolskiej, w pobliżu Placu Grunwaldzkiego.

Nowe mieszkania w centrum Szczecina to niebywała rzadkość – są na wagę złota! Wychodząc z osiedla wszystko jest w zasięgu Twojej ręki: żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i licea ogólnokształcące, Centrum Handlowe Galaxy oraz niewiele dalej Kaskada, apteki, przychodnie oraz punkty usługowe. To właśnie w centrum miasta tętni życie w klubach i restauracjach, nie zapominając o instytucjach kulturalnych: kinach, teatrach, operze i filharmonii. Bliskość tych miejsc stanowi niewątpliwy atut lokalizacji osiedla.

W okolicy znajduje się wiele ciekawych miejsc pozwalających na aktywny wypoczynek i chwilę relaksu wśród zieleni. W bliskim sąsiedztwie osiedla trafisz na spacerową aleję Jana Pawła II biegnącą aż do Jasnych Błoni. W upalne dni skryjesz się w cieniu drzew Parku Żeromskiego lub w malowniczym Parku Kasprowicza. W centrum miasta znajdziesz również wiele ścieżek rowerowych, siłownie pod chmurką, place zabaw i infrastrukturę sportową. Na miłośników wody czeka Basen Olimpijski oddalony dosłownie 5 minut od osiedla.

Silesia Apartments jest znakomicie skomunikowane z całym Szczecinem. Dostępne są w pobliżu liczne linie tramwajowe i autobusowe (zwykłe i pospieszne).

500

m

Centrum Szczecina

600

m

Centrum Handlowe Galaxy

2,0

km

Szkoła Podstawowa nr 16

400

m

Szkoła Podstawowa nr 54
i Centrum Mistrzostwa Sportowego

200

m

Teatr Lalek Pleciuga

Mieszkaj komfortowo

Znajdź mieszkanie dla siebie w jednym z apartamentów z wyjściem do ogródka lub zamieszkaj w komfortowym mieszkaniu z tarasem. Wszystkie apartamenty charakteryzują się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Dzięki dużym oknom lokale będą jasne i odpowiednio doświetlone, a tarasy i loggie to sposób na szybką chwilę relaksu tak często jak tylko zechcesz.

Mieszkaj w sercu miasta

Zamieszkaj w samym sercu Szczecina, z dostępem do kawiarni, restauracji, centrów handlowych na wyciągnięcie ręki. Ciesz się bliskością tętniącego życia miastem. A gdy zapragniesz kontaktu z naturą, dosłownie 5 minut od mieszkania, wybierasz się do Parku Żeromskiego, na spacer po Jasnych Błoniach, czy też do Parku Kasprowicza z Ogrodem Różanym.

Mieszkaj wygodnie

Skorzystaj z przygotowanych przez nas udogodnień, takich jak: cichobieżne windy, komórki lokatorskie w kondygnacji podziemnej, parking podziemny ze stanowiskami do ładowania samochodów elektrycznych, osiedle zamknięte z monitoringiem.

Nietuzinkowa
architektura

Bliskość
kultury

Spotkania
z przyjaciółmi

Wspólne chwile
z rodziną

Spotkania
z przyjaciółmi

Wspólne
chwile

z rodziną