Alfa Wojszyce – zakończona inwestycja we Wrocławiu

Mamy to!  Z dumą informujemy, że wrocławska inwestycja Alfa Wojszyce, po niespełna dwóch latach prac na froncie budowlanym oraz administracyjnym została zakończona.

Nowoczesne osiedle zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Wojszyce, składające się z 55 lokali, których to każde, ale to każde, niezależnie, czy dom czy mieszkanie posiada własny ogród. Jakby tego było mało – inwestycja graniczy z kilkudziesięciu hektarowym Zielonym Klinem Południa. Jest to teren, przeznaczony na strefy aktywności fizycznej oraz strefy rekreacyjne.

Dzielnica charakteryzuje się niską, nowopowstałą infrastrukturą oraz zabudową mieszkaniową. Nie uświadczymy w okolicy wielkich galerii handlowych, dużych zakładów produkcyjnych, hałaśliwych dróg, a odnajdziemy ciszę i spokój od miejskiego zgiełku.

Wielu naszych Nabywców docierając do nas, na pierwsze spotkanie, na budowie nie mogło wyjść z podziwu, doceniając urbanistykę i spokój dzielnicy. Informuje nas koordynator sprzedaży – Paulina.

Osiedle Alfa Wojszyce, to połączenie nowoczesności z zachowaniem elementów architektonicznych charakterystycznych dla Wrocławia, czyli płytki klinkierowej.

Na terenie kompleksu znajdziemy domy zwane często „szeregówkami”, które tworzą dwadzieścia trzy lokale o łącznej powierzchni 2417m2. Na dwóch poziomach, w każdym z domów znajdujemy 105m2, z których salon z aneksem kuchennym tworzą blisko 45m2. Mało przestrzeni? W każdym  salonie zostały wbudowane okna o długości 4,5mb, wysokości 2,3m, co daje efekt powiększenia przestrzeni poprzez tereny zielone będące tuż za szkleniem.

Można by rzec – jeden krok do ogrodu.

To jeszcze nie koniec. Alfa Wojszyce, to również nowoczesne mieszkania zlokalizowane w budynkach z płaskim dachem idealne pod montaż paneli fotowoltaicznych, które posiadają ogrody oraz przestronne indywidualne garaże o powierzchni 25m2. Mieszkania na parterze oraz na piętrze posiadają 3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym i dwie łazienki wyposażone w ogrzewanie podłogowe.

Obszar osiedla to blisko 15.000m2, z czego 35% powierzchni to ogrody do indywidualnego wykorzystania przez nabywców. Kolejne 30% tworzą powierzchnie utwardzone, jak dojazdy, chodniki, drogi wewnętrze oraz tereny zielone. Przy terenach przyległych do budynków zostało posadzonych blisko 350 roślin: hortensje, trawy ozdobne, które znakomicie komponują się na tle dwudziestu rosłych jarzębin. Pozostałą część powierzchni, czyli 30% zajmują zabudowania.
55 lokali mieszkalnych jest ulokowanych w budynkach bliźniaczych, co jest niewątpliwie bardzo dobrym rozwiązaniem ze względu na indywidualność każdego mieszkania, które może funkcjonować jako niezależne. Każdy lokal ma własne źródło ciepła – dwufunkcyjny kocioł gazowy, własny wodomierz, własny gazomierz oraz własny licznik elektryczny. Na terenie inwestycji znajdziemy trzy duże wiaty śmietnikowe wykonane w lekkiej konstrukcji stalowej, umożliwiające schowanie wszystkich kubłów na odpady recyklingowe oraz na odpady zmieszane. Dzięki rozwiązaniu udało się zachować ład, a przede wszystkim estetykę krajobrazu, na którym nie widnieją indywidualne, kolorowe pojemniki na odpady.

A wszystko to, o czym pisaliśmy możecie zobaczyć oraz sprawdzić Sami.

Spieszcie się, gdyż zostały nam ostatnie 6 mieszkań!

Zapraszamy – jesteśmy do dyspozycji.

https://alfawojszyce.pl
https://vastbouw.pl
wroclaw@vastbouw.pl