Salon z aneksem kuchennym

3 sypialnie

2 łazienki

Meble na wymiar

Klimatyzacja i rolety zewnętrzne

Wyposażenie AGD

Dwupoziomowe mieszkanie w Naszej Bułgarskiej wykończyliśmy dla Was pod klucz i jest gotowe do zamieszkania! Kup mieszkanie w cenie i zamieszkaj w gotowym mieszkaniu i nie martw się o remont ani o wykończenie. Zostawiamy Wam tylko urządzenie i dodatki, abyście stworzyli w nim swój wymarzony dom.

 

Nieruchomość zlokalizowana jest na ostatnim, trzecim piętrze inwestycji „Nasza Bułgarska”. Nasze dwupoziomowe mieszkanie posiada antresolę, z której wychodzi się na przestronny taras.

Niewątpliwym atutem mieszkania są szafy w zabudowie, wykonane na wymiar przez stolarza oraz kuchnia z wyspą podkreślająca nowoczesne rozwiązania, dzięki której zyskujemy dodatkowe miejsce w kuchni. Dwie samodzielne łazienki, jedna wyposażona w prysznic, druga w wannę oraz trzy sypialnie, dwie usytuowane na poziomie 0, jedna na poziomie antresoli zabudowana przeszkleniem, zapewnia designerski wygląd. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie posiada również klimatyzację, videofon, rolety zewnętrzne oraz sprzęty AGD (płyta indukcyjna, zmywarka oraz lodówka w zabudowie).

 

ZOBACZ ZDJĘCIA      POBIERZ RZUT

 

Salon z aneksem kuchennym

3 sypialnie

2 łazienki

Meble na wymiar

Klimatyzacja i rolety zewnętrzne

Wyposażenie AGD