110-130

m² powierzchni każdego segmentu

35-204

m² ogrodów

6 km

od centrum Wrocławia

Gotowe

do wprowadzenia od zaraz

ALFA WOJSZYCE to wygodne życie w mieście, w przedmiejskim stylu. Osiedle mieszkań i domów szeregowych jest już gotowe do zamieszkania. Inwestycja oddana i od 2020 roku zamieszkania – w sprzedaży zostało jedynie kilka mieszkań.

110-130

m² powierzchni każdego segmentu

35-204

m² ogrodów

6 km

od centrum Wrocławia

Gotowe

do wprowadzenia od zaraz

VASTBOUW Wrocław - Alfa Wojszyce - element

Czym jest przestrzeń? Spojrzeniem w dal. Głębokim oddechem i swobodą. Dobrym samopoczuciem, gdy Ty i Twoi bliscy macie dużo miejsca, by żyć tak, jak lubicie. Tak właśnie jest w gotowej inwestycji ALFA przy ul. Smardzowskiej na Wojszycach, w której zostało już tylko kilka gotowych mieszkań. Stworzyliśmy dla Was kameralne osiedle z niespotykaną swobodą i „powietrzem” między budynkami. Czerpiąc z najlepszych niderlandzkich doświadczeń zaprojektowaliśmy i wybudowaliśmy tak,  jak realizuje się takie osiedla w zachodniej części Europy. Bez ścisku, nie ograniczając indywidualnych stref komfortu.

Na żyjące już osiedle ALFA składa się 55 nowoczesnych i jasnych mieszkań w niskiej, komfortowej zabudowie. Nowoczesność ta wyraża się w świeżej, minimalistycznej formie budynków spod kreski znanej wrocławskiej pracowni – Dziewoński Łukaszewicz Architekci.

55 mieszkań szeregowych
z ogródkami

Do każdego mieszkania ogródek
i dodatkowo taras lub balkon

Dwupoziomowe mieszkania
z podziałem na strefy

2 miejsca parkingowe
do każdego mieszkania