115

m² powierzchni każdego segmentu

18-220

m² powierzchni ogródków

2

miejsca postojowe: w garażu i na podjeździe

Gotowe do odbioru domy w standardzie deweloperskim oraz „pod klucz” w cenie od 925.000 zł !

115

m² powierzchni każdego segmentu

18-220

m² powierzchni ogródków

2

miejsca postojowe: w garażu i na podjeździe

Kameralne Osiedle DUO PARK realizowane w północnej dzielnicy Szczecina to miejsce idealne dla rodzin, które cenią sobie spokój i bliskość natury. Osiedle obejmuje budowę 33 lokali w zabudowie szeregowej. Domy cechuje przemyślana architektura i funkcjonalność.

Strefa dzienna  na parterze to salon z bezpośrednim wyjściem na ogródek, aneks kuchenny i łazienka a piętro to typowo prywatna strefa nocna z sypialniami i kolejną łazienką. Rozkład idealny, aby pogodzić potrzeby całej rodziny, a jednocześnie zapewnić komfort i intymność każdego z domowników. Łącznie ok. 116 m 2 powierzchni użytkowej do wykorzystania.

Gabinet do pracy, sypialnia a może dodatkowa garderoba – funkcje poszczególnych pomieszczeń mogą być zmieniane zgodnie z Waszymi potrzebami. Każdy segment posiada garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe przed wejściem.

Osiedle jest ogrodzone i zamknięte oraz w pełni zagospodarowane, a jego budowa już się zakończyła.

W celu szczegółowego zapoznania się z ofertą dostępnych domów szeregowych w standardzie deweloperskim oraz „pod klucz”, prosimy o kontakt telefoniczny z biurem 91 8 130 130 lub przez formularz kontaktowy.

33 domy szeregowe
z ogródkami

Zamykane osiedle

Garaż i miejsce postojowe
do każdego domu

Zieleń na terenie osiedla