2-3

pokoje

36-55

m² powierzchni

55

mieszkań

72

miejsca postojowe

KUTRZEBY 12 to adres mieszkań idealnie skomunikowanych z Centrum miasta. Inwestycja położona jest w zielonej dzielnicy Szczecina – Pogodno, idealnej dla osób ceniących spokój, naturę, a zarazem miejski styl życia.

2-3

pokoje

36-55

m² powierzchni

55

mieszkań

72

miejsca postojowe

Przy ulicy Kutrzeby 12 kończymy obecnie budowę budynku, w którym mieścić się będzie łącznie 55 mieszkań o najbardziej poszukiwanych powierzchniach od 36m2 do 55m2, rozmieszczonych na 5 kondygnacjach. Każde mieszkanie posiadać będzie ogródek lub balkon, dzięki którym przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się pogodą, nie wychodząc z domu. Na terenie nieruchomości znajdzie się niewielki plac zabaw, parking naziemny ze szlabanem oraz stojaki na rowery. W budynku przewidzianych zostało także 28 miejsc w garażu podziemnym, 9 komórek lokatorskich oraz 7 boksów rowerowych w garażu podziemnym.

Budynek KUTRZEBY 12 wyposażony zostanie w windę, aby każdy mieszkaniec mógł czuć się komfortowo, a ograniczenia wynikające z możliwości dostania się na wyższe poziomy budynku nie istniały.

Zakończenie budowy planowane jest na koniec czerwca 2023r., a odbiory mieszkań do końca września 2023r. 

W celu zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań, prosimy o kontakt telefoniczny z biurem 91 8 130 130 lub poprzez formularz kontaktowy.

Mieszkania
z balkonem lub ogródkiem

Podziemny parking i zewnętrzne miejsca postojowe

Winda

Kameralny blok

VastBouw_mieszkania_rowery_ikona

Stojaki na rowery

Zieleń na terenie osiedla