Bezpieczny Kredyt 2%, czyli wsparcie dla kupujących pierwsze mieszkanie

Idea Programu

Program „Pierwsze Mieszkanie” to wsparcie dla osób, które chcą zakupić swoje pierwsze mieszkanie lub dom jednorodzinny, ale napotykają trudności związane ze zdolnością kredytową w związku z wysokim oprocentowaniem kredytów hipotecznych. Głównym celem tego programu jest zaoferowanie zdecydowanie niższej oprocentowanego kredytu hipotecznemu, co pozwoli młodym ludziom na skorzystanie z atrakcyjnych warunków finansowych podczas realizacji marzenia o własnym lokum.

Bezpieczny Kredyt 2%

Jednym z najważniejszych elementów programu jest Bezpieczny Kredyt 2%, który stanowi klucz do osiągnięcia celu programu. Oprocentowanie na poziomie zaledwie 2% to nie lada okazja dla przyszłych nabywców mieszkań i domów, ponieważ podwyższa zdolność kredytową oraz jednocześnie bardzo obniża miesięczne raty kredytu hipotecznego. Dzięki temu uczestnicy programu mogą spłacać swoje kredyty w sposób bardziej przystępny, co wpływa na zwiększenie dostępności na rynku nieruchomości.

Warunki i kryteria

Aby skorzystać z programu „Pierwsze Mieszkanie” z Bezpiecznym Kredytem 2%, osoba zainteresowana musi spełnić określone kryteria. Przede wszystkim kredyt ten jest dostępny dla osób, które nie posiadały wcześniej żadnej nieruchomości oraz jest przeznaczony dla osób do 45 roku życia. Program, który wszedł w życie 1 lipca 2023 roku już od samego początku cieszy się niezwykle wysokim zainteresowaniem i jest realną szansą dla młodych osób, które dotąd miały trudności z wejściem na rynek nieruchomości.

Oferta mieszkań i domów w Szczecinie, Poznaniu oraz Wrocławiu:

W bieżącej ofercie Vastbouw znajdziecie 6 lokalizacji, dla których możliwe jest uzyskanie Bezpiecznego Kredytu 2%:

Osiedle Spiska – Gumieńce – Szczecin

Spokojna okolica z bliskością sklepów, lokali usługowych oraz Centrum Handlowego “Ster”. Budowa osiedla mieszkaniowego jest już zakończona. W ofercie posiadamy gotowe do odbioru mieszkania 2. i 3.pokojowe w standardzie deweloperskim oraz w wersji “pod klucz”, wszystkie dostępne mieszkania posiadają duże okna, balkony lub ogródki oraz przypisane miejsca postojowe na terenie osiedla. Wybór doskonały zarówno dla par, jak i singli chcących korzystać z uroków i udogodnień spokojnej okolicy z bardzo dobrą komunikacją z Centrum Szczecina,.

Kliknij, aby poznać ofertę

Oki Doki – ul. Firlika / Nocznickiego – Szczecin

Inwestycja o nowoczesnym, industrialnym charakterze, który idealnie wpasowuje się w klimat okolicznych doków stoczniowych. Budynek został zaprojektowany z myślą o inwestorach oraz młodych osobach szukających swojego pierwszego M, dla których ważna jest bardzo dobra komunikacja oraz bliskość do Centrum Szczecina.

W ofercie posiadamy szeroki wybór mieszkań 1., 2. i 3. pokojowych z oknami oraz balkonami od południowej strony, osłonięte od hałasu ulicy klatką schodową. Bliskość dużych biurowców, sklepów oraz komunikacja tramwajowa i autobusowa z Centrum Szczecina (10 min tramwajem do CH “Galaxy”) stanowi o atrakcyjności tej lokalizacji.

Kliknij, aby poznać ofertę

Duo Park – ul. Ogrodnicza / Lukrecjowa – Szczecin

Kameralne, zamknięte osiedle domów szeregowych blisko zielonych terenów na północy Szczecina. Miejsce doskonałe dla rodzin oraz miłośników sportów na świeżym powietrzu.

W ofercie pozostały jeszcze lokale w stanie deweloperskim oraz wykończone “pod klucz”, do których przyszli nabywcy mogą wprowadzić się zaraz po podpisaniu umowy.

Kliknij, aby poznać ofertę.

Kutrzeby 12 – Szczecin

Mieszkania blisko parku, a gdy mówimy “blisko”, mamy na myśli “tuż przy”, ponieważ nasz budynek sąsiaduje bezpośrednio z Międzyosiedlowym Parkiem Rekreacyjnym przy ul. Taczaka. Spokojna okolica, która oferuje mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu (siłownia pod chmurką, miejsca ogniskowe, wybieg dla psów) oraz łatwy dojazd do Centrum Szczecina.

W ofercie pozostały ostatnie już mieszkania 2. i 3.pokojowe, które odpowiedzą na potrzeby pary, chcącej założyć rodzinę lub singla, chcącego cieszyć się możliwościami, które oferuje mu bliskość miasta.

Sprawdź, aby poznać ofertę.

Literatura – ul. Literacka – Poznań

To nowoczesny kompleks mieszkaniowy położony w niezwykle ciekawej i modnej  lokalizacji, która w ciągu ostatnich lat uległa całkowitej zabudowie mieszkaniowej. Powstały drogi, chodniki, ścieżki rowerowe, tereny zielone, a także uruchamiane są dyskonty największych sieci spożywczych.

W bieżącej ofercie posiadamy bardzo funkcjonalne mieszkania o różnych metrażach, począwszy od kawalerek do dużych apartamentów

Kliknij, aby poznać ofertę.

Positivo Ołtaszyn – ul. Kutrzeby – Wrocław

 W elitarnej dzielnicy Wrocławia, na Ołtaszynie budujemy dla Was zespół 28 domów w zabudowie szeregowej oraz dużych, przestronnych mieszkań. To rzadka już okazja, aby nabyć nowoczesny i energooszczędny dom w tej dzielnicy Wrocławia. Po raz pierwszy w naszej historii domy posiadają przełomowe rozwiązanie techniczne w zakresie ogrzewania podłogowego, wykorzystujące ultra nowoczesne i ciche i wydajne pompy ciepła. Tym samym gaz, jako medium grzewcze powoli odchodzi do historii.

Kliknij, aby poznać ofertę.

Program „Pierwsze Mieszkanie” z Bezpiecznym Kredytem 2% jest bardzo ważnym krokiem w kierunku poprawy dostępności do rynku nieruchomości dla młodych osób. Dzięki zdecydowanie obniżonemu oprocentowaniu kredytu hipotecznego, program ten stwarza realną szansę na spełnienie marzeń o własnym mieszkaniu. 

Zapraszamy na spotkanie z nami oraz naszymi doradcami kredytowymi, którzy bezpłatnie i w bardzo przystępny oraz prosty sposób wyliczą Waszą zdolność kredytową i odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości związane z Bezpiecznym Kredytem 2%.

Zapraszamy do Vastbouw

tel. 91 8 130 130

info@vastbouw.pl