O nas

O nas

Z nami bezpiecznie kupisz swoje
mieszkanie

Vastbouw Polska Sp. z o.o. jest firmą deweloperską kompleksowo budującą osiedla domów jednorodzinnych, budynki apartamentowe oraz osiedla mieszkaniowe.

Przez ponad 20 lat działalności wybudowaliśmy i oddaliśmy do użytkowania dla naszych Klientów ponad 550 mieszkań i blisko 600 domów.

Stanowimy zespół doświadczonych specjalistów, których działania prowadzą do tworzenia nietuzinkowych osiedli. Naszą pracę wielokrotnie wyróżniano. Jesteśmy znani z realizacji zarówno kameralnych projektów, jak i większych kompleksów mieszkaniowych. Samodzielnie projektujemy i budujemy osiedla, które przyciągają ludzi unikalną atmosferą i harmonijnie wpisują się w otoczenie, tworząc ład architektoniczny otaczającej nas przestrzeni.

Naszym Klientom gwarantujemy bezpieczne nabycie nieruchomości. My wywiązujemy się z zawartych umów.

od

1999

roku

aktywnie działa w Polsce

 

3

miasta

inwestycje w Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu

 

24

 

gotowe osiedla

blisko

600

 

wybudowanych domów

ponad

550

 

oddanych mieszkań

Historia Vastbouw
w Polsce

Spółka Vastbouw Polska Sp. z o.o. została założona w 1999 roku. Jesteśmy jednym z członków międzynarodowego holdingu budowlanego VASTBOUW INTERNATIONAL HOLDING BV z główną siedzibą w Holandii.

W Polsce nasza firma posiada obecnie oddziały w Szczecinie, Poznaniu oraz Wrocławiu prowadząc działalność deweloperską w zakresie kompleksowej obsługi budowy osiedli domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych, współpracując z podwykonawcami we wszystkich branżach budowlanych, projektantami, geodetami, geologami oraz inspektorami nadzoru budowlanego, sanitarnego i elektrycznego.

Naszą ofertę wyróżnia kompleksowość oraz przywiązywanie uwagi do detali architektonicznych. Nasze osiedla posiadają pełne zagospodarowanie, pieszo- jezdnie, chodniki, oświetlenie, nasadzenia roślin i drzew, ścieżki rowerowe, ogrodzenia oraz place zabaw.

Doświadczenie

Ponad 20 lat doświadczenia w Polsce, do tego siła całego holdingu – to jeden z wielu powodów, dlaczego ufacie nam i wciąż kupujecie u nas swoje wymarzone mieszkania i domy.

Solidność

Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi osiedli (wizualizacje) z efektem końcowym w zakładce inwestycje zrealizowane – z sentymentem wracamy do wybudowanych osiedli i miłych wspomnień związanych z ich mieszkańcami.

Kompleksowość

Wspieramy Was, Drodzy Klienci, na wszystkich etapach zakupu. Chętnie wspieramy w doradztwie kredytowym, gwarantując pomoc sprawdzonych specjalistów bez dodatkowych kosztów. Nasze inwestycje znane są wszystkim lokalnym bankom. Współpracujemy od wielu lat z jedną, sprawdzoną i niezwykle profesjonalną Kancelarią Notarialną, dzięki czemu proces zakupu nieruchomości odbywa się szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Program Rabatowy

Specjalnie dla Was prowadzimy nasz Program Rabatowy w ramach Karty Rabatowej Vastbouw, udostępniając korzystne oferty u zaprzyjaźnionych firm, dzięki czemu możecie zaoszczędzić przy projektowaniu i urządzaniu mieszkania. Dbamy również o Wasz odpoczynek i komfortowe życie – dzięki Karcie Rabatowej Vastbouw wybierzecie się do kina, restauracji lub salonu piękności na preferencyjnych warunkach.

Historia Holdingu

Historia Grupy Vastbouw sięga roku 1983, kiedy to została założona w miejscowości Rijssen we wschodniej Holandii pierwsza spółka obecnego holdingu.

Obecnie VASTBOUW INTERNATIONAL HOLDING BV skupia 18 firm działających w Holandii, Niemczech, Polsce, Czechach oraz na Węgrzech.

Jednym z głównych obszarów działania holdingu Vastbouw jest rozwijanie i promowanie budownictwa mieszkaniowego (jednorodzinnego i wielorodzinnego), charakteryzującego się przemyślaną architekturą, funkcjonalnością wnętrz, wysoką jakością, zarówno prac budowlanych i wykończeniowych, jak i komponentów wykorzystanych do budowy, pozostając jednocześnie w harmonii z otaczającym środowiskiem naturalnym.

Więcej informacji na temat holdingu Vastbouw można znaleźć na stronie www.vastbouw.com (strona w języku niderlandzkim).

Dane firmy

ODDZIAŁ SZCZECIN

Vastbouw Polska Sp. z o.o.

al. Wojska Polskiego 125
70-490 Szczecin

NIP: 955-19-16-024
REGON: 811801471
Numer KRS: 0000190938

Bank: BGŻ BNP PARIBAS S.A., nr rachunku:
66 2030 0045 1110 0000 0205 1340
Organ rejestrowy: Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum,
XIII Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał zakładowy: 400.000,- zł
Zarząd: Pieter Alma – Dyrektor Zarządu, Tomasz Druciarek
– Członek Zarządu

ODDZIAŁ Poznań

Vastbouw Poznań Sp. z o.o.

ul. Księdza Jana Twardowskiego nr 18
60-461 Poznań

NIP: 781-181-90-74
REGON: 300840080
Numer KRS: 0000312769

Bank: BGŻ BNP PARIBAS S.A., nr rachunku:
13 2030 0045 1110 0000 0178 8260
Organ rejestrowy: Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda
w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał zakładowy: 50.000,- zł
Zarząd: Pieter Alma – Dyrektor Zarządu, Jakub Pudliszak
– Członek Zarządu, Tomasz Druciarek – Członek Zarządu