Finansowanie

Finansowanie

Marzysz o nowym mieszkaniu lub domu?

A może jesteś inwestorem, który poszukuje mieszkań na wynajem?
Pomożemy znaleźć dla Ciebie najlepszy kredyt hipoteczny.

Nie ma znaczenia, czy kredyt będziesz uzyskiwać samodzielnie w swoim Banku czy u Pośrednika Kredytowego, ponieważ (zgodnie z Ustawą o kredycie hipotecznym z dnia 23 marca 2017 roku) Banki i inne instytucje finansowe są zobligowane do przedstawiania jednolitej oferty. Ponadto Klient może mieć pewność podjęcia decyzji o najkorzystniejszej ofercie kredytu hipotecznego bez konieczności wychodzenia z domu i szeregu wizyt w placówkach bankowych.

Od ponad 5 lat współpracujemy z firmą CFexpert w zakresie wsparcia naszych Klientów przy pozyskiwaniu środków pieniężnych na zakup nieruchomości budowanych przez naszą spółkę.
Dlaczego CFexpert?

Kompleksowość

Nasi Klienci otrzymują kompleksową obsługę wniosków kredytowych – od momentu przygotowania wniosków, poprzez analizę, aż do decyzji kredytowych i podpisania umowy.

Jakosć

CFexpert współpracuje z ponad 20 instytucjami finansowymi w Polsce, świadcząc wysokiej jakości usługi na podstawie licencji Komisji Nadzoru Finansowego:
Rejestr pośredników kredytowych – RPK010656
Agent pośredników kredytu hipotecznego – RPH000896

Doświadczenie

CFexpert rozpoczął działalność w 2014 roku na podstawie doświadczeń zdobytych w polskich i zagranicznych instytucjach finansowych. Ich kompetencje wynikają z wcześniejszej pracy na stanowiskach menadżerskich w wielu bankach.

Skuteczność

Wysoka skuteczność działań firmy CFexpert związana jest z możliwością dostosowania odpowiedniego rozwiązania z pełnego portfela produktów finansowych, oferowanych przez większość instytucji finansowych w Polsce.

Usługi firmy CFexpert są bezpłatne. Więcej informacji na temat CFexpert można uzyskać pod adresem www.cfexpert.pl .