Program Rabatowy Vastbouw

Z myślą o naszych Klientach od kilku lat prowadzimy specjalny Program Rabatowy. Chcesz wiedzieć na czym on polega? Przeczytaj ten artykuł do końca!

Założenia Programu Rabatowego Vastbouw
Program Rabatowy Vastbouw daje naszym Klientom możliwość skorzystania z gwarantowanych upustów przy zakupach bądź usługach u zaprzyjaźnionych firm – naszych Partnerów.
Dokładamy wszelkich starań, by wśród Partnerów Vastbouw znalazł się pełen wachlarz firm i usługodawców, który pozwoli Ci na wykończenie i wyposażenie swojego domu lub mieszkania taniej niż wszyscy. Możesz skorzystać z usług projektantów wnętrz, firm budowlanych, wyposażyć kuchnie i wykończyć łazienkę, kupić meble i dekoracje – urządzić swoje mieszkanie lub dom tak jak tylko chcesz.
Aby przyjemność korzystania z Karty Rabatowej nie kończyła się w momencie urządzenia Twojego M pod klucz, wśród Partnerów znajdziesz także restauracje, kino, szkołę językową, szkołę nauki tańca, nurkowania i wiele innych.
Nieustająco pracujemy nad Programem Rabatowym i jesteśmy otwarci na sugestie naszych Klientów. Ten program powstał z myślą o Tobie i dla Ciebie.

Jak mogę dołączyć do Programu Rabatowego Vastbouw?
Każdy, kto zakupi u nas nieruchomość, dom lub mieszkanie, otrzyma specjalną Kartę Rabatową Vastbouw. To właśnie ta karta jest przepustką do świata zniżek. Pamiętaj, by mieć ją przy sobie, gdy wybierzesz się do naszych Partnerów.

Mam Kartę Rabatową Vastbouw – i co dalej?
Jeżeli jesteś już szczęśliwym posiadaczem Karty Rabatowej, odwiedź zakładkę Partnerzy na naszej stronie https://www.vastbouw.pl/partnerzy/ i poznaj naszych Partnerów. Możesz także pobrać i wydrukować aktualną listę Partnerów korzystając z przycisku „Pobierz Listę Partnerów”, który znajdziesz pod kategoriami.

Aby wykorzystać potencjał Programu Rabatowego Vastbouw, nie czekaj z przejrzeniem naszej listy Partnerów do momentu otrzymania kluczy do swojego mieszkania. Zrób to jak najszybciej, już w momencie planowania i aranżowania wnętrza, a przekonasz się jak dużo możesz zaoszczędzić.
Wszystkim Naszym Klientom dziękujemy za zaufanie. Cieszymy się, że tak chętnie korzystacie z Programu Rabatowego Vastbouw.
Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem, a chciałbyś również być posiadaczem specjalnej Karty Rabatowej Vastbouw, przejrzyj naszą ofertę mieszkań i domów https://www.vastbouw.pl/inwestycje/ i wybierz swoje wymarzone M. Zapraszamy również do kontaktu pod numerem telefonu 91 8 130 130.