Nasza Bułgarska – zakończona inwestycja w Poznaniu

W pierwszym kwartale tego roku zakończyliśmy naszą kolejną inwestycję w Poznaniu, w znakomitej lokalizacji blisko stadionu, przy ul. Bułgarskiej 57.

Powstał tu nowoczesny wielorodzinny budynek 3.kondygnacyjny, w którym oddano do użytkowania łącznie 65 mieszkań, w tym najbardziej poszukiwane mieszkania niskometrażowe o powierzchniach od 30m2, a także duże mieszkania rodzinne do 95m2. W kondygnacji podziemnej znalazły się miejsca postojowe pojedyncze oraz coraz bardziej poszukiwane przez Klientów podwójne, rodzinne miejsca parkingowe, a także przestronne komórki lokatorskie. Na wyróżnienie zasługuje naszym zdaniem nowatorskie rozwiązanie niskoprądowej mechanicznej wentylacji hali garażowej oraz w pełni automatyczne zabezpieczenie przeciwpożarowe połączone z systemem informacyjnym.

Budynek wyróżnia się pod względem architektury na tle otaczających budynków nowoczesnym wyglądem, bardzo atrakcyjną kolorystyką, a także… ekologicznym pokryciem dachu w formie zielonego trawnika. W budynku znajduje się 5 niezależnych klatek, a w każdej zamontowano wysokiej jakości, cichobieżną windę renomowanej firmy MP PROLIFT. Zapewni to mieszkańcom wysoki komfort użytkowania. Mieszkania na parterze posiadają zielone ogródki przydomowe z zamontowanym systemem nawadniania. Z kolei mieszkańcy ostatniej kondygnacji mogą cieszyć się przestronnymi antresolami, z których wychodzi się na piękne, widokowe tarasy. Takie rozwiązanie przestrzeni dedykowane jest dla osób ceniących sobie wygodę i odpoczynek po pracy na świeżym powietrzu.

To jednak nie wszystkie atuty. W pobliżu inwestycji „Nasza Bułgarska” znajduje się Lasek Marceliński, który zapewni możliwość realizacji wszelkiej aktywności fizycznej. Poranny jogging wśród drzew, popołudniowy spacer z dziećmi czy też weekendowa wycieczka rowerowa teraz już będą stałym punktem.

Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z Centrum Poznania. W pobliżu znajduje się linia autobusowa przy ul. Bułgarskiej a także linie tramwajowe z przystankiem przy ul. Grunwaldzkiej. W pobliżu nasi Klienci mają do dyspozycji mocno rozwinięte zaplecze usługowo – handlowe, a także Centrum Handlowe KING CROSS, sklepy LIDL i BIEDRONKA. Na wyciągnięcie ręki zaś klub fitness i kilka bardzo dobrych restauracji.

Obecnie w sprzedaży posiadamy jeszcze 19 ostatnich mieszkań. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej podstronie internetowej: https://www.vastbouw.pl/poznan-nasza-bulgarska/ a także zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu: 516 144 124. Chętnie udzielimy Wam wszystkich potrzebnych informacji.

Do zobaczenia na Bułgarskiej w Poznaniu !