Przestrzeń pełna historii – 25 lat Vastbouw na polskim rynku

Od ćwierć wieku Vastbouw wkłada serce w każdy projekt, budując nie tylko domy i mieszkania, ale również tworząc wyjątkowe miejsca, gdzie nasi mieszkańcy rozpoczynają nowe życie, wychowują kolejne pokolenia dzieci i cieszą się z własnej, prywatnej przestrzeni. Już ponad 1.000 rodzin na 30 osiedlach w 6 miastach Polski stanowi naszą ogromną dumę i dowód na to, że jesteśmy zaufanym ekspertem w branży deweloperskiej na skalę ogólnopolską. 

Profesjonalizm kluczem do sukcesu

Wspólnie zbudowaliśmy solidny i zgrany zespół budowniczych, doradców klienta, specjalistów ds. administracji, marketingu, księgowych i menedżerów projektów, który jest fundamentem naszego sukcesu. Dzięki ich niestrudzonemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi, kontynuujemy naszą misję tworzenia przestrzeni, które spełniają oczekiwania klientów i są odpowiedzią na aktualną sytuację i zapotrzebowanie rynku. Średni staż pracy w naszej firmie przekracza 10 lat. Jesteśmy z tego dumni – dowodzi to siły i lojalności naszego zespołu.

Więcej niż tylko budynki

Nasza praca wymaga solidnych fundamentów, a te tworzymy przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Potwierdzają to także liczby: zbudowaliśmy ponad 61 000 m2 dróg, umożliwiając lepszy dostęp do nowych osiedli.  Zużyliśmy ponad 190 000 ton piasku, 3 000 000 cegieł, 100 000 m3 betonu i ponad 5 000 ton stali. 

Nie zapominamy również o naturze – zasadziliśmy kilka tysięcy drzew, tworząc zielone oazy w miejskich przestrzeniach. Nasze osiedla nie tylko oferują wygodę mieszkania, ale także stawiają na harmonię z otaczającym środowiskiem.

Budujemy z pasją

Jako członkowie Polskiego Związku Firm Deweloperskich, z dumą reprezentujemy najwyższe standardy w branży. W ciągu 25 lat stworzyliśmy relacje oparte na zaufaniu i profesjonalizmie, które stanowią fundament naszej firmy. Vastbouw Polska to nie tylko biznes, ale misja tworzenia przestrzeni do życia i pracy, które spełniają oczekiwania naszych klientów.

Każdego roku wspieramy także akcje charytatywne, wierząc w znaczenie pomocy społecznościom, w których działamy. Nasze zaangażowanie znalazło uznanie między innymi w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy oraz Szlachetnej Paczce.

Dziękujemy naszemu zespołowi za zaangażowanie, pasję i trud, który wkładają w naszą pracę każdego dnia. A Wam, naszym Klientom, dziękujemy za lojalność i zaufanie, które stale nas motywuje do doskonalenia naszych projektów i usług. Czekamy z niecierpliwością na kolejne wyzwania i sukcesy, które razem z Wami będziemy osiągać na przyszłej drodze.

Zespół Vastbouw Polska Sp. z o.o.