Zapraszamy na Dzień Otwarty już 16 marca w Szczecinie i we Wrocławiu

Wiosenne słońce ☀️ zachęca do spacerów, a my zachęcamy do odwiedzenia naszych dwóch osiedli domów: w Szczecinie i we Wrocławiu. Już w najbliższą sobotę, 16 marca od godziny 11:00 do 15:00 zapraszamy do odwiedzin i zapoznania się z: POSITIVO Ołtaszyn we Wrocławiu i DuoPark Lukrecjowa w Szczecinie.

Gotowe domy na Osiedlu DuoPark w Szczecinie

W ofercie osiedla przy ul. Ogrodniczej/Lukrecjowej w Szczecinie dostępne są domy szeregowe, do których przyszli mieszkańcy mogą już odebrać klucze. Spośród wolnych M, możesz wybrać standard kupowanego przez siebie domu, ponieważ część z nich została wykończona w wersji  “pod klucz”. 

W podwyższonym standardzie znajduje się między innymi wyposażenie kuchni i łazienek wraz ze sprzętami AGD renomowanego producenta. Deweloper zadbał również o detale, które wprowadzają ciepły, domowy nastrój. Wszyscy wiemy, jak męczące i czasochłonne jest samodzielne prowadzenie remontów. Zwykle towarzyszy im niepotrzebny stres, zatem opcja kupienia gotowego do zamieszkania domu, zdaje się być doskonałym rozwiązaniem. 

Okolica osiedla Duo Park to prawdziwy raj dla miłośników spacerów, przyrody oraz aktywności na świeżym powietrzu. W najbliższej okolicy znajduje się Staw Wysoki, platforma widokowa z widokiem na puszczę, Alt Buchholz oraz Uroczysko Kupały. Ta zielona okolica sprawia, że człowiek zapomina, że dalej jest w mieście!

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie:

e-mail: info@vastbouw.pl
tel. 91 8 130 130

adres: ul. Lukrecjowa/ Ogrodnicza, Szczecin

Przeczytaj więcej o Duo Park


Domy i mieszkania na Osiedlu POSITIVO Ołtaszyn we Wrocławiu

Poznaj nasze kameralne osiedle w willowej dzielnicy Wrocławia. W ofercie mieszkania i domy 1., 2. i 3.poziomowe z ogrodami i tarasami. W standardzie zapewniamy pompy ciepła i ogrzewanie podłogowe. Dodatkowo warto wspomnieć, że osiedle będzie gotowe już w tym roku.

W każdym domu i mieszkaniu zaprojektowaliśmy takie rozkłady, by zarówno mniejszym, jak i większym rodzinom żyło się tutaj pozytywnie.

DOM Z OGRODEM | 5 pokoi | 149 m² – 3 poziomy domu szeregowego do dowolnej aranżacji. Podział na strefy i ogród.

MIESZKANIE Z OGRODEM | 4 pokoje | 81 m² –  4 pokoje na jednym poziomie – idealne rozwiązanie dla rodziny, która ceni sobie dodatkową zieloną przestrzeń do odpoczynku.

MIESZKANIE Z TARASEM | 4 pokoje | 118 m² – Część dzienna i gościnna na dolnym poziomie oraz ponad 40-metrowe poddasze do dowolnej aranżacji na górnym poziomie. Idealne rozwiązanie dla większych rodzin z wygodą mieszkania jak w domu.

Odwiedź nas w najbliższą sobotę i na własne oczy zobacz zaawansowane postępy prac oraz niską zabudowę, która zapewnia spokojny i kameralny charakter osiedla. Tutaj mieszkać będzie mała społeczność sąsiadów, którą możecie tworzyć również Wy!

Przy okazji odwiedzin nie zapomnij przespacerować się po najbliższej okolicy. Ołtaszyn od lat cieszy się sporą popularnością wśród Wrocławian dzięki rozbudowanej infrastrukturze usługowo-gastronomicznej, renomowanym placówkom edukacyjnym oraz bliskości Toru Wyścigowego Partynice ze ścieżkami spacerowymi i placami zabaw. Jeśli marzysz o miejscu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku, wybierz POSITIVO Ołtaszyn. 

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie:

e-mail: wroclaw@vastbouw.pl
tel. 71 3 130 130

adres: ul. Opalowa/Kutrzeby, Wrocław 

Przeczytaj więcej o POSITIVO Ołtaszyn


Oprowadzimy Was po naszych nowych osiedlach, pokażemy dostępne mieszkania i domy, będziemy mogli porozmawiać i odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz doradzić w wyborze lokalu, który najlepiej spełni Wasze oczekiwania. Do zobaczenia !

Zapraszamy serdecznie,

Zespół Vastbouw